2024.03.29, Péntek
Termelésirányító - Leier Hungária Kft.

2020.07.02. 10:18 - Almási Krisztina

A Leier Hungária Kft. - Magyarország vezető építőanyag-gyártója - pályázatot hirdet termelésirányító állás betöltésére.

Hirdetés

Munkavégzés helye: Kiskunlacháza

Feladatok:

  • kétműszakos (váltakozó) munkarendben felügyeli a beosztott fizikai dolgozókat 2-, ill. 3 gyáregységben
  • biztosítja a termelési prognózis szerinti alapanyag- és eszközigényt
  • felügyeli a gyártási folyamatot
  • részt vesz hibaelhárításban
  • beosztja a dolgozókat (helyettesítések, szabadságolások)
  • adminisztrálja a műszakok teljesítményeit

Elvárás:

  • min. 5 éves, termelésben szerzett vezetői tapasztalat
  • legalább középfokú műszaki végzettség

Előnyt jelent:

  • építőanyag-gyártásban szerzett releváns tapasztalat
  • német/angol társalgási szintű nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
  • bejárási támogatás
  • éves jutalom
  • hűségprémium

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzokat a bruttó bérigény megjelölésével a  [email protected] címre várjuk.

ÁllásLeier Hungária Kft.állás

Hírlevél

Hirdetés

Ajánló