2018.10.21, Vasárnap
Munkahelyi mérnök - Duna Aszfalt Kft.

2018.05.10. 07:00

100%-ban magyar tulajdonú vállalatunk a hazai mélyépítés meghatározó szereplője, és mind a gyártás, mind a kivitelezés területén jelentős referenciákkal bír. A minőség mellett elkötelezettek vagyunk a legújabb, innovatív és egyben környezetbarát technológiák alkalmazására.

Cégünk bővülő csapatába ezúton keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Munkahelyi mérnök

Feladatok

  • Alvállalkozói szerződések műszaki tartamának összeállítása, szerződések nyomon követése
  • Havi teljesítések egyeztetése, ellenőrzése
  • Garanciális ügyintézés
  • Számlákhoz kapcsolódó műszaki dokumentáció összeállítása, ellenőrzése

Követelmények:

  • Szakirányú főiskolai (lehetőleg mélyépítő)
  • Felhasználó szintű ismeret excel, word
  • Önállóság, megbízhatóság, precizitás, együttműködő készség
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit -nyújtunk:

  • Alapbér + ösztönző kompenzációs és juttatási csomag
  • Munkaeszközök (autó, céges telefon, laptop)
  • Szállás + albérlettámogatás (csak vidéki pozíciónál)
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Kunszentmárton, Lakitelek, Körmend, Poroszló, Budapest, Kaposvár

Rugalmasságot, változatosságot és egy jó csapatot keresel? Akkor várjuk a jelentkezésed,
a magyar nyelvű önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el a hr@dunaaszfalt.hu  email címre.

Duna Aszfalt Kft.