2019.12.12, Csütörtök
Elektromos létesítményfelelős - STRABAG

2018.05.17. 06:03

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig.

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak.

Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

A magasépítés központi épülettechnikai területére keresünk határozott és jó problémamegoldó képességgel bíró munkatársat:

ELEKTROMOS LÉTESÍTMÉNYFELELŐS (VILLAMOSMÉRNÖK)

Létesítményfelelősként feladata lesz többek között, hogy részt vegyen a generál ajánlatok épületvillamossági fejezetének kidolgozásában, koordinálja az ehhez kapcsolódó beszerzéseket és szerződéseket, valamint a helyszínen felügyelje az épületvillamossági kivitelezési munkálatokat.

A munkakör betöltőjével szemben elvárás a mobilitás, mivel a projekteken való személyes jelenlét sok utazással jár. Ehhez cégünk saját használatú személygépkocsit biztosít.

Feladatok:

  • építményre vonatkozó generál ajánlatok épületvillamossági fejezetének kidolgozása
  • tervdokumentáció felülvizsgálata, tervmódosítások kezelése
  • épületvillamossági kivitelezési munka építtető felé történő képviselete
  • elszámolások előkészítése és a teljesítés igazolások összeállítása
  • épületvillamossági beszerzések koordinálása, az alvállalkozók és a beszállítók versenyeztetése, valamint a kapcsolódó szerződések előkészítése
  • kapcsolattartás a tervező, a műszaki ellenőr és az alvállalkozók képviselőivel

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnök)
  • építmények épületvillamossági munkáinak felelős műszaki vezetésére vonatkozó aktív jogosultság
  • legalább 5 éves épületvillamossági területen szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, MSR, BMS)
  • angol és/vagy németnyelv-ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés
  • saját használatú személygépkocsi
  • kiváló munkakörülmények
  • hosszú távú, biztos karrier

Mind szakmai, mind emberi szempontból kihívás ebben a pozícióban, hogy kollégánk otthonosan mozogjon az épületvillamossági pályán és jó kommunikációs képességgel rendelkezzen, mert erős szakmai háttere miatt hitelessé tud válni, amelyre szüksége van mind a megrendelő, mind az alvállalkozók és beszállítók vonatkozásában.

Érdeklődés esetén erre a linkre kattintva küldheti el online pályázatát.

StrabagÁllás