2018.10.21, Vasárnap
Előkészítő mérnök - Duna Aszfalt Kft.

2018.05.10. 07:00

100%-ban magyar tulajdonú vállalatunk a hazai mélyépítés meghatározó szereplője, és mind a gyártás, mind a kivitelezés területén jelentős referenciákkal bír. A minőség mellett elkötelezettek vagyunk a legújabb, innovatív és egyben környezetbarát technológiák alkalmazására. Cégünk bővülő csapatába előkészítő mérnököt keresünk.

Főbb feladatok:

  • Szakmai szövegek fordítása, a tervezési folyamatok koordinálása
  • Építési folyamatok szervezése, irányítása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, szakmai vezetőkkel
  • Kapcsolódó számlák és adminisztráció ellenőrzése, igazolása

Elvárások:

  • Építőmérnök vagy közlekedésmérnök szakirányú végzettség
  • Angol és/ vagy francia nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Tervezői szoftverek ismerete (AutoCad, CorelDREW)
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Aszfalt technológiák ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkaeszközök (céges telefon, autó, laptop)
  • Nagy volumenű külföldi út- és hídépítéses projektben való részvétel, utazási lehetőséggel
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Fiatalos csapat, barátságos légkör

Munkavégzés helye: Budapest

Rugalmasságot, változatosságot és egy jó csapatot keresel? Akkor várjuk a jelentkezésed, a magyar nyelvű önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el a hr@dunaaszfalt.hu email címre.

Duna Aszfalt Kft.