2019.02.21, Csütörtök
Főmérnök - Laterex Zrt.

2019.01.31. 06:05

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú építőipari részvénytársaság, több milliárdos szerződésállománnyal, stabil háttérrel munkatársakat keres főmérnök pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • épületek kivitelezési munkáinak átfogó szervezése, szakmai irányítása
  • építésvezetők munkájának irányítása és ellenőrzése
  • magasépítési projektek pénzügyi- és műszaki megtervezése
  • havi költség- és ütemtervek elkészítése, nyomonkövetése, frissítése
  • organizációs feladatok megtervezése
  • rendszeres beszámolás a felsővezetés felé
  • teljeskörű felelősség a hozzá tartozó projektért, pénzügyi, személyi, -és egyéb tárgyi feltételek megtervezéséért, megszervezéséért és a projekt eredményességéért

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • felelős műszaki vezetői jogosultság
  • minimum 10 éves –szakmai tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, pontosság
  • számítógépes felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos csapat
  • hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő magyar cégcsoportnál

Jelentkezni a berregia@laterex.hu e-mail címen lehet, magyar nyelvű önéletrajz és bérigény megjelölésével.

Laterex Építő Zrt.