2018.12.19, Szerda
Junior Projekt Manager - Spányi Partners Zrt.

2018.06.15. 06:05

A szakterületén 20 éve élvonalba tartozó Spányi Partners Zrt. junior projekt manager munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • magasépítési projektjeink folyamatában teljes körű részvétel, közreműködés a tervezéstől a műszaki átadásig
  • tervdokumentáció alapján mennyiségi számítások/kimutatások készítése, ellenőrzése,
  • projektköltségvetés készítése és a költségvetés folyamatos aktualizálása
  • projekt vállalkozói versenyeztetés előkészítése, ártükrök készítése
  • kapcsolattartás tervezőkkel és megrendelővel, kivitelezőkkel
  • műszaki adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség (egyetem/főiskola), építő-, építészmérnök
  • fiatalos szemlélet,
  • minimum 3 év gyakorlat,

Amit kínálunk:

  • biztos háttér
  • 100%-ban bejelentett versenyképes fizetés és cafeteria
  • rendszeres csapatépítés
  • dinamikus horizontális csapatmunka
  • tudás
  • magas minőségű háttértámogatás
  • szakmai fejlődés
  • változatos, szakmailag kihívást jelentő projektek

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéseket a info@spajak.hu e-mail címre várjuk.

Spányi Partners Zrt.