2018.06.24, Vasárnap
Munkahelyi Mérnök - Szabadics Zrt.

2018.06.13. 06:11

Építsd a karrieredet a Dunántúl egyik legnagyobb építőipari vállalatánál, jelentkezz azonnali kezdéssel!

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás
  • gépkocsi használat, munkavégzéshez szükséges eszközpark
  • inspiráló munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai fejlődés

Feladatok:

  • Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése
  • Alvállalkozók munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok helyszíni irányítása, organizáció folyamatos és hatékony biztosítása
  • Napi szintű kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
  • Építési napló naprakész vezetése, közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve ellenőrzésében
  • Kivitelezés napi munkafolyamatainak követése
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében
  • Napi munkavégzéshez szükséges anyagok biztosítása beszállítói keretszerződések alapján

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség, széleskörű és naprakész szakmai ismeretek
  • Elkötelezettség kiemelkedő színvonalú projektek megvalósítása iránt
  • Nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség, terhelhetőség
  • Hatékony kommunikációs képesség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • FMV jogosultság

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Piacképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Munkavégzéshez szükséges telefon, laptop, gépjármű

Állás, munka területei:

  • Építőipar, ingatlan
  • Kivitelező, Generál kivitelező

Munkavégzés helye: Magyarország

A fényképes önéletrajzokat a czippanne.ibolya@szabadics.hu e-mail címre várjuk.

Szabadics Zrt.