2018.12.19, Szerda
Műszaki Ellenőr/Projekt Manager - Spányi Partners Zrt.

2018.06.15. 06:09

A szakterületén 20 éve élvonalba tartozó Spányi Partners Zrt. műszaki ellenőr és projekt manager munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • magasépítési projektjeink folyamatának komplett műszaki ellenőrzése, közreműködés a tervezéstől a műszaki átadásig
  • kooperációk vezetése
  • tervek felülvizsgálata
  • helyszíni ellenőrzés
  • kapcsolattartás a projekt szereplőivel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség (egyetem/főiskola), építő-, építészmérnök, műszaki menedzser
  • fiatalos szemlélet
  • minimum 3 év gyakorlat
  • magasépítési műszaki ellenőri jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • biztos háttér
  • 100%-ban bejelentett versenyképes fizetés és cafeteria
  • rendszeres csapatépítés
  • dinamikus horizontális csapatmunka
  • tudás
  • magas minőségű háttértámogatás
  • szakmai fejlődés
  • változatos, szakmailag kihívást jelentő projektek

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéseket a info@spajak.hu e-mail címre várjuk.

Spányi Partners Zrt.