2018.06.24, Vasárnap
Projektvezető/Építésvezető - Szabadics Zrt.

2018.06.13. 06:10

Építsd a karrieredet a Dunántúl egyik legnagyobb építőipari vállalatánál!

Amít kínálunk:

  • versenyképes juttatás
  • gépkocsi használat, munkavégzéshez szükséges eszközpark
  • inspiráló munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai fejlődés

Feladatok:

  • Magas-és mélyépítési projektek teljes körű megvalósítása, saját kapacitások, valamint alvállalkozók igénybevételével
  • A kivitelezés minőségének és a technológiai követelmények ellenőrzése
  • Projektfolyamatok irányítása és követése az előírt folyamatnak megfelelően
  • Projektek műszaki és pénzügyi ütemtervének elkészítése és nyomon követése
  • Teljes projekt csapat munkájának koordinálása
  • Kiviteli-és megvalósulási dokumentációk elkészítése
  • Megbízóval történő teljes körű és folyamatos kapcsolattartás
  • Beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés

Elvárások:

  • Építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség
  • Magas- és mélyépítésben szerzett gyakorlat
  • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Magyarország

A fényképes önéletrajzokat a czippanne.ibolya@szabadics.hu e-mail címre várjuk.

Szabadics Zrt.