2018.12.19, Szerda
Projektvezető - Grabarics Kft.

2018.06.06. 06:04

Magasépítési generálprojektjeink kivitelezéséhez projektvezetőt keresünk!

Ha a csapatunk tagja szeretnél lenni, legyen:

  • építőmérnök vagy építészmérnök végzettséged;
  • érvényes „A” kategóriás felelős műszaki vezetői határozatod;
  • legalább 8-10 éves tapasztalatod a magasépítésben, generálkivitelezésben;
  • legalább 3 éves tapasztalatod generál kivitelezések projektvezetésében;
  • projektszemléletű gondolkodásmódod;
  • kiváló szervezőkészséged;
  • problémamegoldó, kommunikatív személyiséged.

Projektvezetőként ezek lesznek a feladataid:

  • a Rád bízott projekt tervezése, ütemezése, majd eredményes megvalósítása;
  • a projektcsapat koordinálása;
  • alvállalkozók, beszállítók kiválasztása, szerződéskötések;
  • kapcsolattartás a megrendelővel, műszaki ellenőrrel, hatóságokkal;
  • kooperációk lebonyolítása;
  • adminisztráció a termelésirányítási rendszerünkben;
  • teljesítésigazolások elkészítése.

Ezt nyújtjuk a projektvezetőinknek:

  • határozatlan idejű szerződést;
  • változatos, nagy volumenű projekteket;
  • versenyképes fizetést, projekt prémiumot;
  • próbaidő után céges autót;
  • magán egészségbiztosítást;
  • sok munkát, de mindezt egy jó csapattal, jó hangulatban;
  • és egy biztos, stabil munkahelyet ajánlunk.

Az angol nyelvtudást előnyként értékeljük!

Ha illik Rád a kiírás, jelentkezz hozzánk még ma az allas@grabarics.hu e-mail címen!

Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete

Grabarics Kft.