2018.12.19, Szerda
Tervezés vezető - Alukonstrukt Kft.

2018.06.19. 06:00

Több mint 20 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat felvételt hirdet tervezés vezető munkakörbe.

FELADATOK

  • Ajánlatkészítés szakmai támogatása, számításokkal, műszaki megoldási javaslatokkal, megrendelői egyeztetéseken történő részvétellel
  • 8 fős tervezői csoport (építész, statikus) munkájának ütemezése, koordinálása
  • Kiviteli és megvalósulási tervdokumentációk készítése igény szerint
  • Gyártási technológia folyamatos figyelemmel kísérése
  • Határidők figyelése és ütemezése
  • Költséghatékony műszaki javaslatok felvetése és beépítése a tervekbe
  • Tervek minőségi ellenőrzése

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK

  • Építő- vagy építészmérnök végzettség
  • Legalább 5 év magasépítési tervezési szakmai tapasztalat
  • Legalább 3-5 év vezetői tapasztalat
  • CAD alapú tervezőprogram ismerete
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Proaktív, problémamegoldó hozzáállás

ELŐNYT JELENT

  • Acélszerkezetek vagy alumínium-üveg szerkezetek tervezésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás

AJÁNLAT

  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos tervezői feladatok
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Támogató munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Szeged

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét az alábbi e-mail címre: humaneroforras@alukonstrukt.hu, a tárgyban „tervezés vezető” megjelöléssel.

Alukonstrukt Kft.