2018.11.17, Szombat
Művezető - A-Híd Zrt.

2018.08.30. 06:05

A magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen vagyunk a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományainkat megőrizve, magas színvonalon végezzük kivitelezői feladatainkat. Tevékenységi körünk bővülése kapcsán művezető pozícióba keresünk munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Vízi és közmű építési projekt kivitelezési, helyszíni munkáinak szervezése, összehangolása, irányítása és ellenőrzése
  • Alvállalkozók munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Az ütemterv betartatása az alvállalkozókkal
  • Szervezési és logisztikai feladatok ellátása az építkezésen
  • Rendszeres beszámolási kötelezettség az építésvezető, valamint a projektvezető felé
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • Hibalisták elkészítése, határidőre történő kijavíttatása
  • Anyagok, eszközök, emberi erőforrás koordinálása
  • Napi szintű kapcsolattartás építésvezetővel, alvállalkozóval

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki (technikus) végzettség
  • Legalább 3 év építőipari területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Erős problémamegoldó és szervező készség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények és munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes bér és cafeteria juttatások
  • Céges gépjármű
  • Széleskörű dolgozói juttatások
  • Év végi teljesítmény jutalom
  • Motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzések, programok munkáltatói támogatása
  • Azonnali kezdés lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Nyugat-Dunántúl (Szombathely és vonzás körzete)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát (projekt tapasztalatok részletezésével), fizetési igény megjelölésével, a HR osztály részére a karrier@hid.hu email címre.

A-Híd Zrt.