2018.11.17, Szombat
Termelési előkészítő (építész, gépész, elektromos) - Dél-Konstrukt Zrt.

2018.08.17. 06:02

A Dél-Konstrukt Zrt. fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat kínál munkalehetőséget termelési előkészítő pozícióban olyan munkavállalóknak, akik építőipari tevékenységre elhivatottak és kiváló minőségi munkára elkötelezettek.

Főbb feladatok:

  • alvállalkozók és beszállítók tendereztetése, ajánlatkérések
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, tervezőkkel
  • szerződés előkészítés, szerződéskötésben aktív részvétel
  • tervdokumentáció alapján mennyiségek számítása
  • helyszíni bejárások, felmérések
  • az elnyert munkák műszaki tartalmának feldolgozása, kiértékelése, egyeztetése a projektvezetővel
  • műszaki megoldások értékelése, alternatív javaslatok előkészítése
  • ártárgyalás előkészítése, árajánlatok kiértékelése, költségvetés, részletes elemzések és ártükör készítése
  • projektet végig kísérő műszaki adminisztráció önálló kezelése
  • átadási dokumentáció összeállítása, szükséges dokumentumok elkészítése

Elvárások:

  • építőipari technikusi végzettség, előnyt jelent egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség (építőmérnök, építészmérnök, villamosmérnök)
  • Word, Excel, Outlook haladó szintű ismerete
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • fejlett problémamegoldó és szervezőkészség
  • magasépítési nagyprojektek előkészítésében szerzett gyakorlat
  • rugalmas munkavégzés, nagyfokú terhelhetőség
  • jó szervező és kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • AutoCad vagy ArchiCad program ismerete
  • MS Projekt program ismerete
  • 5 év feletti szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • a cég növekedéséből eredő újabb és újabb szakmai kihívások
  • magas színvonalú munkakörnyezet
  • fiatal, dinamikus csapatban történő munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az allas@del-konstrukt.hu címen várjuk.

Dél-Konstrukt Zrt.