2018.10.20, Szombat
Garancia mérnök - A-Híd Zrt.

2018.10.10. 06:02

A magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen vagyunk a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományainkat megőrizve, magas színvonalon végezzük kivitelezői feladatainkat. Tevékenységi körünk bővülése kapcsán magasépítési projektek területére keresünk új munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Társaságunk által megvalósított magasépítési projektek garanciális feladatainak ellátása
  • A felmerülő garanciális meghibásodások javításának költséghatékony előkészítése és megvalósítása
  • Kapcsolattartás a mérnökökkel, üzemeltetőkkel és a garanciális javítást végző vállalkozókkal
  • Projektek dokumentálása, nyilvántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki, szakirányú végzettség
  • Felelős Műszaki Vezetői vagy Műszaki Ellenőri jogosultság megléte
  • Építőiparban szerzett legalább 3 éves projektvezetői vagy építésvezetői kivitelezői tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Idegennyelv ismerete
  • Építészmérnöki végzettség

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Kiváló munkakörülmények és munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes bér és cafeteria
  • Széleskörű dolgozói juttatások
  • Év végi teljesítmény jutalom
  • Céges gépjármű
  • Motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Szakmai továbbképzések, programok munkáltatói támogatása

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát (projekt tapasztalatok részletezésével és fizetési igénye megjelölésével), motivációs levelét a HR osztály közvetlen email címére: karrier@hid.hu

A-Híd Zrt.