2018.10.20, Szombat
Magasépítési ügyvezető igazgató - Szabadics cégcsoport

2018.10.11. 08:48

A Dunántúl egyik legnagyobb építőipari vállalata, a SZABADICS CÉGCSOPORT magasépítési vállalkozása ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ pozíció betöltésére pályázatot hirdet.

FELADATOK

  • a csoport által megnyert magasépítés projektek - megvalósítása a saját kapacitások koordinációjával
  • a vállalkozás teljes körű irányítása
  • cégvezetői feladatok ellátása
  • üzleti tervezési feladatok ellátása és operatív végrehajtása
  • a megbízókkal történő teljes körű és folyamatos kapcsolattartás, a beszállítókkal való együttműködés

ELVÁRÁSOK

  • felsőfokú végzettség - építőmérnöki és gazdasági területen
  • 3-5 éves releváns kivitelezői és vezetői tapasztalat
  • érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É)
  • kiváló vezetői és kommunikációs készség
  • rendszerekben gondolkodás
  • stratégiai gondolkodásmód
  • határozott, magabiztos fellépés
  • nagyfokú terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

ELŐNY

  • közgazdasági és építőmérnöki végzettség együttesen
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete, gyakorlata

AMIT KÍNÁLUNK

  • versenyképes juttatás
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • gépkocsi használat, munkavégzéshez szükséges eszközpark
  • elkötelezett tulajdonosi háttér
  • a SZABADICS-brand támogató hátországa

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Nyugat-Magyarország

PÁLYÁZATOK BENYÚJTÁSA

Kovács Tamás vezérigazgató részére

kovacs.tamas@szabadics.hu

Szabadics Zrt.