2018.12.13, Csütörtök
Vasúti gépkezelő - A-Híd Zrt.

2018.11.14. 06:00

A magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen vagyunk a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományainkat megőrizve, magas színvonalon végezzük kivitelezői feladatainkat. Tevékenységi körünk bővülése kapcsán vasúti gépkezelő pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Vasúti kivitelezési munkákban való hatékony részvétel
  • Vasúti gépek kezelése az építésvezető / művezető utasításai alapján
  • Napi karbantartások elvégzése
  • Gépüzemnaplók és gépműszak jelentések naprakész vezetése
  • Gépek fővizsgálatain való jelenlét
  • Közreműködés a karbantartási tervek elkészítésében
  • Munkaterületre vonatkozó MÁV és egyéb utasítások betartása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Vasútépítési területen szerzett legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • 19/2011 NFM rendeletben foglaltak szerint, a vasúti járművezetőkre vonatkozó előírások megléte
  • Forgóvázas kotrógép kezelői jogosultság
  • Érvényes vasúti egészségügyi orvosi alkalmassági igazolás
  • önálló munkavégzés, proaktivitás, pontosság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények és munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes juttatások
  • Motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • változó munkavégzés országszerte

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát (projekt tapasztalatok részletezésével), fizetési igény megjelölésével email címünkre: karrier@hid.hu

A-Híd Zrt.