2019.08.25, Vasárnap
Közbeszerzési referens - Óbuda Group

2019.03.21. 06:00 - Antal Zsófia

Magyarország piacvezető magasépítési beruházáslebonyolító és mérnöki tanácsadó vállalata, az Óbuda-Újlak Zrt. (Óbuda Group) közbeszerzési referens munkatársat keres.

Hirdetés

Feladatok:

  • beszerzési / közbeszerzési eljárások támogatása, monitorozása
  • beszerzési / közbeszerzési eljárásra ajánlatok összeállítása, a benyújtandó dokumentumok előkészítése / elkészítése
  • Elektronikus Közbeszerzési Rendszer (EKR) felhasználói szintű használata, napi szintű figyelése, dokumentumok kezelése
  • pénzügyi / gazdasági /szakmai alkalmassági igazolások, nyilatkozatok előkészítése, egyéb dokumentumok összeállítása és előkészítése
  • beszerzési / közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó hiánypótlások összeállítása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat közbeszerzési eljárások bonyolításában
  • EKR rendszerben való jártasság
  • MS Word és Excel programok magabiztos ismerete
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség

Amit nyújtunk:

  • professzionális vállalati környezet
  • komplex, felelősségteljes munka
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatás

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerület
ÁllásÓbuda Group

Hírlevél

Hirdetés

Hirdetés