2019.04.24, Szerda
Projektasszisztens - A-Híd Zrt.

2019.03.26. 06:02

A magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen vagyunk a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományainkat megőrizve, magas színvonalon végezzük kivitelezői feladatainkat. Működésünk adminisztratív oldalról történő támogatása céljából projektasszisztens pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Teljes körű projekt/irodai dokumentáció kezelése, aktualizálása
  • Az iroda zavartalan működéséhez szükséges ügyviteli feladatok ellátása
  • Közreműködés az alvállalkozói, beszállítói, saját és konzorciumi teljesítések ellenőrzésében, teljesítések igazolásában
  • Anyagkezelési, szerződéses adminisztráció integrált vállalatirányítási rendszerben, az adatok folyamatos naprakészen tartása
  • Tervjegyzék naprakész vezetése
  • Kapcsolattartás a szerződéses partnerekkel, ügyfélkapcsolati feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztrációs területen szerzett 2 év releváns tapasztalat
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, körültekintő munkavégzés
  • Magas szintű rendszerezői képesség
  • MS Office programok magabiztos kezelése: Word, Excel

Előny:

  • Építőipari cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Kiváló munkakörülmények és munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes juttatások
  • Motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség
  • Év végi teljesítmény jutalom

Munkavégzés helye:

  • Cegléd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a HR osztály részére a karrier@hid.hu email címre.

A-Híd Zrt.Állás