2019.09.20, Péntek
Szerződés előkészítő - A-Híd Zrt.

2019.08.22. 06:00 - Almási Krisztina

A magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen vagyunk a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományainkat megőrizve, magas színvonalon végezzük kivitelezői feladatainkat. Működésünk műszaki, jogi oldalról történő támogatása céljából szerződés előkészítő pozícióba keresünk munkatársat.

Hirdetés

A magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen vagyunk a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományainkat megőrizve, magas színvonalon végezzük kivitelezői feladatainkat.

Működésünk műszaki, jogi oldalról történő támogatása céljából szerződés előkészítő pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Projektek szerződéseinek előkészítése, egyeztetése, ellenőrzése
  • Alvállalkozói szerződések előkészítése, ellenőrzése, szükség szerint véleményezése
  • Aktív részvétel a projekt indítási folyamatokban
  • Elektronikus szerződés kezelő és nyilvántartó rendszerben a dokumentumok kezelése
  • Szerződéskötés során tárgyalásokon való részvétel
  • Kapcsolattartás a projektekkel, szerződéses partnerekkel, alvállalkozókkal
  • Szükség esetén a szerződések módosításainak előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Építőipari területen szerzett legalább 1-3 éves releváns tapasztalat
  • Felelősség, megbízhatóság
  • Pontosság, precizitás, körültekintő munkavégzés
  • MS Office programok magas szintű ismerete

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Kiváló munkakörülmények és munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes bér és cafeteria
  • Széleskörű dolgozói juttatások
  • Év végi teljesítmény jutalom
  • Motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el motivációs levelét és szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a karrier@hid.hu e-mail címre a munkakör megnevezésével.

ÁllásA-Híd Zrt.állás

Hírlevél

Hirdetés

Hirdetés