2019.12.07, Szombat
Építésvezető - Merkbau Kft.

2019.09.19. 15:52 - Almási Krisztina

A Merkbau cégcsoport 1990-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, kiskunhalasi székhelyű vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Célunk, hogy folyamatos fejlődés révén növeljük cégünk meghatározó szerepét és elismertségét szűkebb régiónkban, valamint a hazai és nemzetközi piacon egyaránt. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánunk maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!”

Hirdetés

Építsd velünk a jövőd, jelentkezz hozzánk!

ÉPÍTÉSVEZETŐ/MŰVEZETŐ

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Kivitelezés helyszíni irányítása, minőség és határidő betartatása
  • Saját és alvállalkozói létszám munkavégzésének szervezése, minőségellenőrzése
  • A kivitelezés ütemtervnek megfelelő haladásának biztosítása, beavatkozás a kritikus pontokon
  • Kapcsolattartás a megrendelő helyszíni képviselőjével
  • Havi felmérések elkészítése
  • Építési napló jogszabályokban foglaltaknak megfelelő vezetése
  • Építő gépek és építési anyagok kontrollálása
  • Anyag kigyűjtések, rendelések, felhasználások ellenőrzése

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (építő- vagy építészmérnök diploma/magasépítő technikus végzettség 5 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (MS Office)
  • Magabiztos, határozott, döntésképes, önálló munkavégzésre képes személyiség vagy
  • Érdekel a projekthelyszínen történő munkavégzés
  • "B" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Jól kommunikálsz írásban és szóban egyaránt

Előnyt jelent, ha:

  • Tárgyalóképes, aktív német/angol nyelvtudásod van
  • Ismered az építőipari szaknyelvet
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultsággal rendelkezel

Miért a Merkbau?

  • Mert szeretjük és értékeljük az innovatív gondolkodást
  • Mert nálunk kihívások várnak
  • Mert modern munkakörnyezetet nyújtunk
  • Mert nálunk anyagilag és emberileg is megbecsültnek érezheted magad

Munkavégzés helye: Változó belföldi építési terület

Munkaviszony: Határozatlan

Munkaidő: Teljes

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a hr@merkbau.hu címre.

Szeretnél betekintést nyerni a Merkbau-s mindennapokba? Nézd meg kisvideónkat: https://www.youtube.com/watch?v=_27esNgJO7M

www.merkbau.hu

ÁllásállásMerkbau Építőipari és Kereskedelmi Kft.

Hírlevél

Hirdetés

Hirdetés