2019.11.23, Szombat
Műszaki előkészítő (Budapest) - B Build & Trade Kft.

2019.09.06. 09:00

A B Build & Trade Kft. fiatalos műszaki gárdával rendelkező, folyamatosan bővülő, stabil hátterű építőipari generálkivitelező cég, mely magasépítési és mélyépítési területen tevékenykedve egyaránt jelenős beruházások megvalósítását hajtotta végre Pécsett és Pest megyében, illetve Budapesten egyaránt.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Részvétel alvállalkozói és beszállítói pályáztatásban (ajánlatkérés, kapcsolattartás, kiértékelés, döntéshozatal segítése).
  • Ártükör készítése
  • Az ajánlat készítéséhez szükséges alvállalkozói és beszállítói kapcsolattartás
  • Részvétel generálkivitelezői pályázatok és közbeszerzéses pályázatok költségvetésének komplett összeállításában.
  • A tervek felülvizsgálata műszaki, tartalmi szempontból.
  • Egyeztetések, beszámolók készítése a cégvezetésnek.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (építész-, építőmérnök, magasépítő technikus)
  • Műszaki előkészítésben és árazásban szerzett tapasztalat.
  • TERC programok és Excel magas szintű felhasználói ismerete.
  • Építőipari kivitelezési munkákban szerzett tapasztalat.
  • Analitikus gondolkodás, precizitás.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Építő- vagy építészmérnöki végzettség előnyt jelent;
  • FMV/ME jogosultság megléte elsősorban magasépítési szakterületen.
  • Jogosítvány, szükség esetén vidéki kiszállás.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Stabilitást, kellemes munkaköri légkört, és versenyképes bérezést biztosítunk leendő munkatársaink részére.
  • Folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1172, BUDAPEST Cinkotai út 49.

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail elérhetőségünkre: iroda@bbuildtrade.hu

ÁllásállásB Build and Trade Kft.