2019.10.16, Szerda
Villamosmérnök - CSMT (Merkbau cégcsoport)

2019.09.19. 16:01 - Almási Krisztina

A Merkbau cégcsoport 1990-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, kiskunhalasi székhelyű vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Célunk, hogy folyamatos fejlődés révén növeljük cégünk meghatározó szerepét és elismertségét szűkebb régiónkban, valamint a hazai és nemzetközi piacon egyaránt. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánunk maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!”

Hirdetés

Építsd velünk a jövőd, jelentkezz hozzánk!

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Ajánlati dokumentáció műszaki részleteinek egyeztetése, méretezések ellenőrzése
  • Ajánlatadást megelőző ártükrök, ill. kiértékelések készítése
  • Ajánlatok készítése, ártárgyalásokon, kiválasztási folyamatokban való részvétel
  • Projektvezető támogatása nyertes projekteknél (beszerzési folyamatban is)
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Szakirányú villamosmérnök végzettséggel rendelkezel
  • Van hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalatod
  • Aktív kamarai FMV (MV-ÉV, ME-V) regisztrációval rendelkezel
  • Az MS Office alkalmazásokat magas szinten kezeled
  • Precizitás, következetesség jellemez
  • Jól kommunikálsz írásban és szóban egyaránt
  • Van „B” kategóriás jogosítványod

Előnyt jelent, ha:

  • Tárgyalóképes szinten kommunikálsz angol vagy német nyelvből
  • Ha ismered az építőipari szaknyelvet

Miért a Merkbau?

  • Mert szeretjük és értékeljük az innovatív gondolkodást
  • Mert nálunk kihívások várnak
  • Mert modern munkakörnyezet nyújtunk
  • Mert nálunk anyagilag és emberileg is megbecsültnek érezheted magad

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

Munkaviszony: Határozatlan

Munkaidő: Teljes

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes szakmai

önéletrajzodat a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.

www.merkbau.hu

ÁllásMerkbau Építőipari és Kereskedelmi Kft.állás

Hírlevél

Hirdetés

Hirdetés