2020.01.23, Csütörtök
Építésztervező - Merkbau Kft.

2019.12.11. 06:00 - Almási Krisztina

1990-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, kiskunhalasi székhelyű vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Célunk, hogy folyamatos fejlődés révén növeljük cégünk meghatározó szerepét és elismertségét szűkebb régiónkban, valamint a hazai és nemzetközi piacon egyaránt. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánunk maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!”

Hirdetés

Építsd velünk a jövőd, jelentkezz hozzánk!

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Vázlattervek és látványtervek, engedélyezési tervek, kiviteli, bontási tervek elkészítése
  • Felmérési tervek, helyszíni felméréssel
  • Prezentációk összeállítása
  • Kivitelezések követése, helyszíni műszaki támogatással
  • Kapcsolattartás és egyeztetés gyártókkal

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Építészmérnök végzettséggel rendelkezel
  • Jól ismered az Archicad-et
  • Kényelmes jól felszerelt irodában szeretnél dolgozni
  • 2-3 éves tervező irodai tapasztalatod van
  • Jól kommunikálsz írásban és szóban egyaránt
  • Szeretsz BIM rendszerben dolgozni

Előnyt jelent, ha:

  • Tárgyalóképes, aktív német/angol nyelvtudásod van
  • Archicad csapatmunkában jártasság
  • Kommunikatív, pozitív személyiség

Miért a Merkbau?

  • Mert nálunk anyagilag és emberileg is megbecsültnek érezheted magad
  • A sok munkán kívül csapatépítő programokban is bővelkedünk
  • Ha a tervezéstől az átadásig szeretnéd követni az építés rítusát, mind tervezői mind kivitelezői oldalról

Milyen feladatokban várjuk segítséged?

  • Ipari épületek tervezése
  • Hotelfejlesztés
  • Kereskedelmi épületek
  • Borászatok

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület Fehérvári út

Munkaviszony: Határozatlan

Munkaidő: Teljes

Jelentkezési határidő: 2020. január. 31.

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes szakmai

önéletrajzodat és portfóliódhttps://merkbau.hu/merkbau_karrier/epitesztervezo linken keresztül.

ÁllásMerkbau Építőipari és Kereskedelmi Kft.állás

Hírlevél

Hirdetés

Hirdetés