2020.07.02, Csütörtök
Építésvezető/művezető - EBH INVEST

2020.03.09. 06:00 - Almási Krisztina

Az EB Hungary Invest Kft. 2004 óta működik a piacon. Az anno két mérnök által alapított cég mára 10 milliárdos árbevételű építőipari vállalatcsoporttá nőtte ki magát a generálkivitelezési és műemlékfelújítási piacon.

Hirdetés

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja
  • Sokrétű munka és megrendelői körrel rendelkezünk
  • Családias hangulatú, fiatalos, lendületes, rugalmas csapat vagyunk

Feladatok:

  • Magasépítési projektek helyszíni irányítása, szervezése (esetenként több milliárdos költségvetésű projektek)
  • A szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése
  • Alvállalkozók munkájának irányítása, napi tevékenységek összehangolása
  • Anyagszállítás koordinálása, átvétele, dokumentálása
  • Építési napló vezetése
  • Folyamatos beszámolás a projektvezető felé
  • Szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása
  • Megrendelő helyszíni képviselőivel való napi kapcsolattartás (munkavédelem, projektvezető)

Elvárások:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat előny
  • Rutin magasépítési munkák (műemlék, szálloda, társasház, irodaház) kivitelezésének helyszíni irányításában szerzett tapasztalat
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Munkavégzés helye:

  • Országos szinten dolgozó cég keres különböző kivitelezésekre kollégákat.

Pályázni fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, a betölteni kívánt munkakör megnevezésével és jövedelemigény megjelölésével az allas@ebhinvest.hu e-mail címen lehet.

ÁllásEBH INVESTállás

Hírlevél

Hirdetés

Hirdetés