2020.08.08, Szombat
Garanciális kőműves - Laterex

2020.07.06. 16:30 - Gyöngyösi Klaudia

A közel 300 fős stabil gazdasági hátterű, magyar tulajdonú generálkivitelező cégcsoport (Laterex) garanciális csapatába keres munkatársat. Budapesti munkavégzési hely (eseti vidéki kiszállásokkal), napi 8 órás fix munkaidő, nettó 270.000-320.000 Ft-os fizetés!

Hirdetés

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • nettó 270.000-320.000 Ft-os havi fizetés;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • vidéki bejárási támogatás;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Feladatok:

A cégcsoport által kivitelezett épületeken garanciális javítások elvégzése, melyek túlnyomórészt falazás, vakolás, dryvitozás, esetenként gipszkarton javítás, egyéb kisebb karbantartási feladatok elvégzése (pl. hideg-meleg burkolat javítás).

Elvárások:

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.
(Részben budapesti, részben vidéki projekthelyszíneken, a telephelyről való indulással, majd nap végén oda visszatérve, céges autóval történik a munkavégzés)

Bővebb információ és jelentkezés: Szávai Ákosnál a +36306154428 telefonszámon, vagy e-mailben önéletrajzzal az hr@laterex.hu e-mail címen, a pozíció megnevezésére való hivatkozással.

ÁllásállásLaterex Építő Zrt.

Hírlevél

Hirdetés

Hirdetés

Ajánló

Hirdetés