2020.09.27, Vasárnap
Épületgépész projektvezető - Laterex

2020.08.04. 10:02 - Almási Krisztina

A közel 300 fős Laterex cégcsoport dinamikusan fejlődő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű építőipari cégcsoport. Tevékenységünk felöleli a magasépítési iparág valamennyi területét. Az elmúlt évek során jelentős számban építettünk ipari, kereskedelmi, lakó, egészségügyi és közösségi épületeket, illetve számos komplex felújítási, átalakítási feladatot valósítottunk meg, a kor követelményeinek és adott esetben a műemlék épületek sajátosságainak megfelelően.

Hirdetés

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • cégautó, laptop, mobiltelefon;
  • SZÉP kártya, egyéb jóléti juttatások;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség;
  • rendezett, igényes munkakörnyezet a Duna parton;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

A leendő munkatárs feladatai:

  • gépészeti tervek műszaki tartalmának felülvizsgálata, ellentmondások feloldása;
  • kivitelezési projektek épületgépészeti előkészítése, valamint szakági kivitelezési munkálatok koordinálása a helyszínen;
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal és beszállítókkal;
  • a kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása;
  • az épületgépészeti tervek folyamatos figyelemmel kísérése a kivitelezés folyamán.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (épületgépész mérnök);
  • felelős műszaki vezetői jogosultság (FMV);
  • minimum 5 éves kivitelezési területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • határozott fellépés, tárgyalási tapasztalat;
  • döntésképes személyiség, önálló munkavégzés;
  • rugalmasság, pontosság, jó szervezőkészség;
  • számítógépes felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel);
  • B kategóriás jogosítvány, autóvezetői tapasztalat.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Jelentkezés magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal a pozíció megnevezésére való hivatkozással a hr@laterex.hu e-mail címen.

ÁllásLaterex Építő Zrt.állás

Hirdetés

Hírlevél

Hirdetés

Hirdetés

Ajánló

Hirdetés