2020.10.21, Szerda
Asztalos - Laterex Építő Zrt.

2020.09.25. 16:41

A közel 300 fős stabil gazdasági hátterű, magyar tulajdonú Laterex cégcsoport kivitelezési csapatába keres munkatársat. Budapesti munkavégzési hely, napi 8 órás fix munkaidő, nettó 300.000-350.000 Ft-os fizetés! Brigádok jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • nettó 300.000-350.000 Ft-os havi fizetés;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • vidéki bejárási támogatás;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál.

Feladatok:

  • Bútorok készítése;
  • Épületasztalos munkák kivitelezése;
  • Ingatlan felújítási munkálatokban való részvétel.

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség (asztalos);
  • min 1-3 év szakmai tapasztalat;
  • megbízható, pontos munkavégzés;
  • erkölcsi bizonyítvány.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12. Túlnyomó részben műhelymunka a telephelyen, illetve beszerelés az adott projekthelyszíneken, jellemzően Budapest területén.

Bővebb információ és jelentkezés: Dankuli Péternél a 06/30-419-0402 számon, vagy e-mailben az hr@laterex.hu e-mail címen, a pozíció megnevezésére való hivatkozással.

ÁllásLaterex Építő Zrt.állás