2020.10.28, Szerda
Üzletfejlesztési asszisztens (magasépítés) - Strabag

2020.09.28. 12:54

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Feladatok

  • a üzletfejlesztési igazgató munkájának támogatása
  • pályázat figyelés, piackutatás
  • megrendelői kapcsolattartás
  • vizualizációk, elemzések, prezentációk összeállítása
  • napi szintű német/angol nyelvtudás használata üzleti levelekben és telefonhívások során
  • mintadokumentumok kialakítása, karbantartása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (műszaki/gazdasági/ kommunikáció)
  • hasonló munkakörben szerzett több éves munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • tárgyalóképes német/angol nyelvtudás
  • ELŐNY: műszaki/gazdasági szaknyelv ismerete
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Az alábbi linkre kattintva tud jelentkezni.

ÁllásStrabagállás