2020.10.28, Szerda
Vállalkozási előkészítő (magasépítés) - Strabag

2020.09.25. 12:11

A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Feladatok

  • az építési munkák elnyeréséhez szükséges pályázatok elkészítésében történő közreműködés cca 10 fős csapatban
  • pályázati dokumentáció feldolgozása, ellenőrzése, szükség esetén ajánlatkérőtől kiegészítő információk és tájékoztatások bekérése
  • szakági és konszern egységek bevonása, koordinálása
  • alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • kockázatok és lehetőségek feltárásában, értékelésében, döntés-előkészítésében való részvétel
  • ajánlati kalkuláció összeállítása
  • pályázati dokumentáció összeállítása
  • vállalkozói kör feltérképezése, nyilvántartása
  • benchmarking (folyamatelemzés), utókalkuláció feldolgozása

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök/építészmérnök)
  • releváns kivitelezési vagy előkészítési 1-3 éves munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  •  ELŐNY: német/angol nyelvtudás

Ide kattintva tud jelentkezni az állásra.

ÁllásStrabagállás