2020.11.29, Vasárnap
Vállalkozási előkészítő mérnök - HE-DO Kft.

2020.10.21. 16:04

Magyar tulajdonban lévő építőipari társaság vállalkozási előkészítő mérnököt keres.

Feladatok:

  • Vállalkozási (főleg közbeszerzési) pályázatok terveinek és mennyiségeinek ellenőrzése, költségelőirányzatainak elkészítése, kiegészítő tájékoztatások összeállítása, önköltségi és ajánlati költségvetések kiszámítása, elsősorban útépítés, másodsorban útépítéshez kapcsolódó közművek és műtárgyak vonatkozásában.
  • Ütemtervek, organizáció, megvalósíthatósági vizsgálat, projekt adatlap készítése.
  • Szerződés-tervezetek ellenőrzésében részvétel.
  • Alvállalkozókkal, beszállítókkal történő kapcsolattartás a vállalkozási projektfázisban.
  • Projekt nyilvántartó táblázat vezetése, adatszolgáltatások és elemzések készítése.
  • Nyertes projektek átadása a kivitelezéssel foglalkozó kollégáknak.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai építőmérnöki diploma
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Határozott fellépés, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűd
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat
  • Kreatív és innovatív környezetben, fiatalos, lendületes munkatársakkal történő munkavégzést
  • Nagyfokú önállóságot, szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel biztosítását
  • Pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, gépkocsi használat, valamint éves Cafetéria juttatás)

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igényének megjelölésével ellátott önéletrajzát küldje az allas@he-do.hu e-mail címre.

Állásállás