2021.01.18, Hétfő
Építésvezető - szerkezetépítés - országos munkavégzés - Szabadics Építőipari Zrt.

2020.12.04. 16:08

A Szabadics Zrt. 30 éve meghatározó szerepet tölt be a közműfejlesztés, vízgazdálkodás, természetvédelmi munkák terén, valamint a magasépítési ágazatban. Hisszük, hogy a cég által nyújtott stabil háttér és a folyamatos fejlődés együttesen visznek előre céljaink megvalósításában. Folyamatosan bővülő feladataink ellátása céljából keressük új munkatársunkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szerkezetépítési projektek megvalósítása, saját kapacitások, valamint alvállalkozók igénybevételével
  • Szerkezetépítési projektek költségkalkulációja,
  • Komplett árajánlatok, költségvetések elkészítése,
  • Alvállalkozói árajánlatok bekérése, ellenőrzése,
  • Előkalkulációban való közreműködés,
  • A kivitelezés minőségének és a technológiai követelmények ellenőrzése,
  • A kivitelezés irányítása és követése az előírt folyamatnak megfelelően
  • Projektek műszaki és pénzügyi ütemtervének elkészítése és nyomon követése
  • Kiviteli-és megvalósulási dokumentációk elkészítése,
  • Megbízóval történő teljes körű és folyamatos kapcsolattartás,
  • Beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés,
  • Alvállalkozók koordinálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Szerkezetépítésben szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • Mobilis, az egész ország területén

JELENTKEZÉS FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL A KÖVETKEZŐ E-MAIL CÍMEN
harangozone.bazso.marianna@szabadics.hu

Állásállás