2021.01.18, Hétfő
Munkahelyi mérnök - HE-DO Kft.

2020.11.30. 16:21

Magyar tulajdonban lévő építőipari társaság nagyszabású projektjeihez munkahelyi mérnököt keres.

Szakmai feladatok:

  • Kiviteli nullás költségvetés készítése az alvállalkozói és az anyag árak, belső nullás költségvetés felülvizsgálatával
  • Az induló kivitelezési projekt műszaki terveinek és szerződéses követelményeinek megismerése, a munka indításához és elvégzéséhez szükséges információk összegyűjtése, műszaki egyeztetés a terület főépítésvezetőjével
  • A terveztetéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Bázisdokumentáció, aktualizált dokumentáció, előrehaladási jelentés készítése, vagy készítésének nyomon követése
  • Alvállalkozói és beszállítói ártárgyalások előkészítésében való közreműködés, versenyeztetés, ártükör készítése, alvállalkozói bejelentések intézése
  • Közreműködés az utókalkulációk elkészítésében
  • Az alvállalkozói, a beszállítói és a megrendelői teljesítés igazolások, felmérések előkészítése, aláírásának ügyintézése

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség
  • Út-, közmű- és mélyépítésben szerzett minimum 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Határozott fellépés, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűd, nagyfokú teherbírás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat
  • Nagyfokú önállóságot, gyors szakmai fejlődést
  • Pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, gépkocsi használat, valamint éves Cafetéria juttatás)

Munkavégzés helye:

  • Miskolc Projektiroda
  • A munkaterületek, ahol nagyfokú mobilitás szükséges: Észak-magyarországi régió, elsősorban Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igényének megjelölésével ellátott önéletrajzát küldje az allas@he-do.hu e-mail címre.

Állásállás