2021.01.18, Hétfő
Munkahelyi mérnök (szerkezetépítés) - Szabadics Építőipari Zrt.

2020.12.04. 15:52

Szabadics Építőipari Zrt. magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari vállalat folyamatosan bővülő feladatai ellátására keres munkatársat. Vállalatunk az Aqua Consult Hungary Kft. leányvállalatához keres munkahelyi mérnök kollégát rugalmas munkavégzési hellyel a kivitelezési munkák hatékony előkészítésére, szervezésére és ellenőrzésére.

FELADATOK:

  • Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése
  • Alvállalkozók munkájának koordinálása, kivitelezési folyamatok helyszíni irányítása, organizáció folyamatos és hatékony biztosítása
  • Napi szintű kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
  • Építési napló naprakész vezetése, közreműködés felmérési naplók készítésében, illetve ellenőrzésében
  • Kivitelezés napi költségeinek követése
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk készítésében
  • Napi munkavégzéshez szükséges anyagok biztosítása beszállítói keretszerződések alapján

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség, széleskörű és naprakész szakmai ismeretek
  • Elkötelezettség kiemelkedő színvonalú projektek megvalósítása iránt
  • Nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség, terhelhetőség
  • Hatékony kommunikációs képesség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • Releváns szakmai tapasztalat, szerkezetépítésben szerzett gyakorlat
  • FMV jogosultság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes juttatás
  • gépkocsi használat, munkavégzéshez szükséges eszközpark
  • folyamatos szakmai fejlődés

JELENTKEZÉS FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL A KÖVETKEZŐ E-MAIL CÍMEN
harangozone.bazso.marianna@szabadics.hu

Állásállás