2021.01.18, Hétfő
Projektvezető - HE-DO Kft.

2020.11.30. 16:05

Magyar tulajdonban lévő építőipari társaság nagyszabású projektjeihez projektvezetőt keres.

Feladatok:

  • A működési területen elnyert munkák kivitelezésének gazdaságos műszaki, pénzügyi és adminisztratív megvalósítása a szerződéskötéstől az átadásig a hatályos jogszabályoknak, műszaki előírásoknak és szabványoknak megfelelően
  • A rábízott projekthez tartozó megrendelő, alvállalkozó, beszállító, műszaki ellenőr és egyéb a munka elvégzéséhez elengedhetetlen szervezetek felkutatása, kiválasztása és helyszíni képviselőivel folyamatos kapcsolattartás
  • A kivitelezési feladatokhoz rendelt brigádok, gépi erőforrások, anyagok irányítása, gazdaságos ki- és felhasználása, rendelése
  • A projektcsapat munkájának irányítása (építésvezetők, munkahelyi mérnökök, technológusok).
  • Saját humán- és gépi kapacitásigény meghatározása
  • Építési ütemterv készítése, valamint a munka költséghatékony helyszíni irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (építőmérnök)
  • Érvényes regisztrált felelős műszaki vezető jogosultság
  • Út-, híd-, közmű- és mélyépítésben szerzett minimum 5-7 év szakmai tapasztalat, valamint egymilliárd forint fölötti beruházási projektek önálló irányításában minimum 3 év tapasztalat
  • Határozott fellépés, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűd, nagyfokú teherbírás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat
  • Nagyfokú önállóságot, szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel biztosítását
  • Pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, gépkocsi használat, valamint éves Cafetéria juttatás)

Munkavégzés helye:

  • Miskolc Projektiroda
  • A munkaterületek, ahol nagyfokú mobilitás szükséges: Észak-magyarországi régió, különösen Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igényének megjelölésével ellátott önéletrajzát küldje az allas@he-do.hu e-mail címre.

Állásállás