2021.03.04, Csütörtök
Projektvezető - Románia - Szabadics Építőipari Zrt.

2020.11.04. 15:42

Szabadics Építőipari ZRT. magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari vállalat folyamatosan bővülő feladatai ellátására keres munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Közműépítési projekt (vízellátó rendszer kibővítése) teljes körű megvalósítása, saját kapacitások, valamint alvállalkozók igénybevételével
  • A kivitelezés minőségének és a technológiai követelmények ellenőrzése
  • Projektfolyamatok irányítása és követése az előírt folyamatnak megfelelően
  • Projektek műszaki és pénzügyi ütemtervének elkészítése és nyomon követése
  • Teljes projekt csapat munkájának koordinálása
  • Kiviteli-és megvalósulási dokumentációk elkészítése
  • Megbízóval történő teljes körű és folyamatos kapcsolattartás
  • Beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés
  • Munkák helyszíni irányítása
  • Alvállalkozók koordinálása

Vízellátó rendszer kibővítése:

  • vízhálózat összekötése fővezetékkel,
  • házi bekötések, szelepaknák építése,
  • földalatti tűzcsapok kivitele tűzoltásra új hálózatokon,
  • víztározó tartály, klórozó állomás építése,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Román nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Angol nyelv ismerete előny
  • Több éves projektvezetői tapasztalat közműépítés területén
  • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiemelt juttatások
  • Gépkocsi, munkavégzéshez szükséges egyéb eszközpark
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívások

Munkavégzés helye:

  • Románia/ (esetenként) Magyarország
  • Hidalmás – Zutor és Romlott – Kásapatak területeken
  • (további települések: Felsőegregy, Drág, Almásszentmihály, Magyarzsombor, Vármező, Alsóegregy, Vajdaháza)

JELENTKEZÉS FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL A KÖVETKEZŐ E-MAIL CÍMEN
harangozone.bazso.marianna@szabadics.hu

Állásállás