2021.01.18, Hétfő
Hídépítésben jártas MŰVEZETŐ - KM Építő Kft.

2020.12.08. 12:34

A KM Építő Korlátolt Felelősségű Társaság 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. KM Építő Kft. fő tevékenységi köre - a korábbi tapasztalataira és referenciáira alapozva - az útépítés és meszes talajstabilizálás. Kollégáink széleskörű szakmai tapasztalata alapján képesek vagyunk az útépítéshez kapcsolódó minden egyéb (mint pl. közműkiváltások, rekultiváció, vízépítés) feladat ellátására is. Ezeket a feladatokat részben saját gépparkkal és saját állománnyal, valamint minősített megbízható alvállalkozói körrel végezzük el. Célunk, hogy az építőipar területén fővállalkozóként a már meglévő, illetve jövőbeli megrendelőinknek az előírt minőségi követelményeknek az elérhető legnagyobb mértékben megfeleljünk. Kedves Érdeklődő! Bízva abban, hogy cégünk elnyerte tetszést várjuk szíves megkeresését.

Magyar tulajdonban lévő építőipari társaság nagyszabású munkáihoz hídépítésben jártas művezetőt keres!

Feladatok:

  • Az építkezések napi munkafolyamatainak közvetlen irányítása az építésvezető iránymutatása alapján.
  • A kivitelezési dokumentáció szerinti megvalósítás szakmai felügyelete.
  • Az építkezés területén a saját brigádok és az alvállalkozók munkálatainak koordinálása, ellenőrzése.
  • A helyszíni munkaterület rendben tartásának megszervezése.
  • A munkák elvégzéséhez szükséges alapanyagok, szerszámok és emberi erőforrások biztosításában történő közreműködés, azok összehangolása.
  • Minőségellenőrzési és környezetvédelmi előírások biztosítása és ellenőrzése.
  • Építési napló vezetése, valamint napi jelentések leadása.
  • Közreműködés a műszaki ütemterv összeállításában.
  • Közművek felderítése, azonosítása, munkagépek, fuvareszközök helyszíni irányítása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel, a műszaki ellenőrrel.

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Hídépítésben minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Határozott fellépés, döntéshozatali képesség, megbízhatóság, önállóság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal

Előny:

  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat
  • Kreatív és innovatív környezetben, fiatalos, lendületes munkatársakkal történő munkavégzést
  • Nagyfokú önállóságot, szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel biztosítását
  • A munkakörnek megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, gépkocsi használat, valamint éves Cafetéria juttatás)

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós központ
  • Magyarország területe - a munkaterületek elhelyezkedése szerint

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát küldje az allas@hdssc.hu e-mail címre.

Állásállás