2021.01.18, Hétfő
Hídépítésben jártas PROJEKTVEZETŐ - KM Építő Kft.

2020.12.08. 12:30

A KM Építő Korlátolt Felelősségű Társaság 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. KM Építő Kft. fő tevékenységi köre - a korábbi tapasztalataira és referenciáira alapozva - az útépítés és meszes talajstabilizálás. Kollégáink széleskörű szakmai tapasztalata alapján képesek vagyunk az útépítéshez kapcsolódó minden egyéb (mint pl. közműkiváltások, rekultiváció, vízépítés) feladat ellátására is. Ezeket a feladatokat részben saját gépparkkal és saját állománnyal, valamint minősített megbízható alvállalkozói körrel végezzük el. Célunk, hogy az építőipar területén fővállalkozóként a már meglévő, illetve jövőbeli megrendelőinknek az előírt minőségi követelményeknek az elérhető legnagyobb mértékben megfeleljünk. Kedves Érdeklődő! Bízva abban, hogy cégünk elnyerte tetszést várjuk szíves megkeresését.

Magyar tulajdonban lévő építőipari társaság nagyszabású projektjeihez hídépítésben jártas projektvezetőt keres!

Feladatok:

  • A működési területen elnyert munkák kivitelezésének gazdaságos műszaki, pénzügyi és adminisztratív megvalósítása a szerződéskötéstől az átadásig a hatályos jogszabályoknak, műszaki előírásoknak és szabványoknak megfelelően.
  • Kapcsolattartás a Megrendelő, a műszaki ellenőr, a hatóságok és a kezelők képviselőivel.
  • A rábízott projekthez tartozó megrendelő, alvállalkozó, beszállító és egyéb a munka elvégzéséhez elengedhetetlen szervezetek felkutatása, kiválasztása, valamint a helyszíni képviselőkkel a folyamatos kapcsolattartás biztosítása.
  • A projektcsapat munkájának irányítása (építésvezetők, művezetők, munkahelyi mérnökök, technológusok).
  • Saját humán- és gépi kapacitásigény meghatározása.
  • Építési ütemterv készítése, valamint a munka költséghatékony helyszíni irányítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (építőmérnök)
  • Érvényes regisztrált felelős műszaki vezető jogosultság
  • Hídépítésben szerzett minimum 6 évet maghaladó szakmai tapasztalat felelős műszaki vezetőként
  • Határozott fellépés, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűd, nagyfokú teherbírás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlattal
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati hátteret, hosszútávú munkalehetőséget
  • Magas színvonalú munkákat, szakmai kihívásokat
  • Kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzést
  • Nagyfokú önállóságot, szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel biztosítását
  • A pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomagot (laptop, telefon, gépkocsi használat, valamint éves Cafetéria juttatás)

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós központ
  • Magyarország területe - a munkaterületek elhelyezkedése szerint

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, kérjük részletes szakmai tapasztalattal, fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát küldje az allas@hdssc.hu e-mail címre.

Állásállás