2021.01.17, Vasárnap
AUTOCAD technikus/szerkesztő - FŐMTERV Mérnöki Tervező Zrt.

2021.01.06. 09:21

A FŐMTERV 1950-ben alakult és az elmúlt hét évtizedben sikeresen ötvözte a sok éves tapasztalat és a mérnöki tradíció értékeit a folyamatos műszaki megújulás és a változó piachoz történő alkalmazkodás képességével. A hagyományokon alapuló cégkultúra minden belépő fiatal számára természetessé tette a komplex gondolkodás és a tervezési folyamat egészének átlátása iránti igényt. A valamennyi szakterületen meglévő rutinos, felkészült és tapasztalt szakember gárda a sikeres projektek záloga. A koncepció tervektől, rendszertervektől kezdődően a kiviteli tervek készítéséig a teljes tervezési folyamat házon belül zajlik. A FŐMTERV komplexitása biztosítja, hogy egy létesítmény minden szakága egy tervezői műhelyen belül készülhessen el.

Jogviszony:

  • alkalmazott, teljes- vagy részmunkaidőben

Feladatok:

  • építésszervezési, kivitelezési fázis rajzok készítése
  • feliratozások
  • papírtér/nyomtatás beállítások
  • kereszt-szelvény készítések
  • hossz-szelvény készítések
  • AutoCAD szerkesztői feladatok

Elvárás:

  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • építésszervezési érdeklődés/gyakorlat

  • önéletrajz beküldésével a fomterv@fomterv.hu e-mail címre
Állásállás