2021.06.21, Hétfő
Szerkesztő/account manager - magyarepitok.hu

2021.05.06. 12:46

A Regon-lapcsoport piacvezető építőipari híroldalához (www.magyarepitok.hu) szerkesztő/account manager munkatársat keres teljes munkaidőben, budapesti munkavégzéssel.

FELADATOK:

  • kapcsolattartás és kapcsolatépítés partnereinkkel, főleg telefonos és e-mailes egyeztetések által;
  • a partnercégek építőipari projektjeinek nyomon követése, ehhez fotózások leszervezése és a projektcikkekhez szükséges információk begyűjtése, ezáltal a határidős havi megjelenések támogatása;
  • a szerkesztői munkában alapszintű részvétel – hírek és projektcikkek megírása által - , annak érdekében, hogy legyen megfelelő ismerete a menedzselt anyagokról.

ELVÁRÁSOK:

  • kapcsolatkezelő pozícióban szerzett szakmai tapasztalat;
  • alapszintű újságírói ismeretek;
  • az értékeket bemutató újságíráshoz passzoló építő célú kommunikáció: a megoldásra összpontosító pozitív szemlélet;
  • jó szervezőkészség, amely az akár váratlan helyzeteket is profin kezeli;
  • önálló munkavégzés, jó időmenedzsment készséggel megalapozva;
  • jó kapcsolatépítő képesség;
  • pörgős, kitartó, a stresszes helyzeteket lendülettel áthidaló munkatársat keresünk, aki hosszútávra tervez.

ELŐNYT JELENT:

  • rendszerszemléletű gondolkodás,
  • tárgyalóképes angol,
  • B típusú jogosítvány,
  • jó humorérzék.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • egy piacvezető, profizmusra törekvő, országszerte elismert cég meghatározó szerepkörében dolgozhatsz, ennek megfelelő versenyképes fizetéssel és stabil háttérrel;
  • szakmai fejlődés: a munkánk olykor komoly kihívásokkal jár, de egy összetartó csapat és állandó támogatás segít abban, hogy ezeket meg tudd oldani és közben te is profitálj belőle;
  • modern, esztétikus irodai környezet Óbudán a Buda Square irodaházban, jó közlekedéssel, amelyet hetente több napos otthoni munkavégzés egészít ki;
  • sokszínű tevékenységünk miatt folyamatosan érkező új kihívások, változatos feladatkör;
  • egymást kisegítő csapatban dolgozhatsz, amelyben emberközpontú szemlélet és baráti kapcsolatok teremtenek jó hangulatot, így közénk mindig jó érzés belépni akár az online, akár az irodai térbe.

Az önéletrajzzal kiegészített jelentkezéseket a CV@regon.hu címre várjuk május 14-ig.

Állásállás