2022.06.28, Kedd
Épületvillamossági mérnök - B Build & Trade Kft.

2022.05.24. 15:14

Generálkivitelezőként hosszú távon elhivatottan képviseljük a modern- és magas színvonalú projektek kivitelezését, továbbá fontosnak tartjuk projektekhez kapcsolódó környezeti értékek megtartását. Szervezetünk 10 éves működése során számos közintézmény, rendezvénytér és lakó ingatlan kivitelezésében vettünk részt.

Épületvillamossági mérnök munkatársunkat keressük Pécsi telephelyünkre.

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Elektromos szakági árajánlatok készítése, kivitelezői pályázat elektromos munkarészeinek összeállítása;

  • Elektromos szakági előkészítési munkában való részvétel – alvállalkozói és beszállítói pályáztatás (ajánlatkérés, kapcsolattartás, kiértékelés, döntéshozatal segítése);
  • Elektromos tervek véleményezése, tervfelülvizsgálat;
  • Elektromos közműszolgáltatókkal történő kapcsolattartás, közműfejlesztések, engedélyeztetések, hozzájárulások, szerződések ügyintézése;
  • A Cég szakági képviselete a megrendelői, tervezői, alvállalkozói kooperációkon, egyeztetéseken;
  • Építésvezetők támogatása, szakági alvállalkozók koordinálása;
  • Projekt pénzügyi és műszaki ütemtervének elkészítése, folyamatos felügyelete, betartatása;
  • Egyeztetés, beszámoló a cégvezetésnek.

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnök);

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek: TERC programok (V.I.P. Gold), Microsoft Office programok (Excel), CAD-program(ok);
  • Építőipari kivitelezési munkákban szerzett tapasztalat;
  • Problémamegoldó képesség, precizitás;
  • Önállóság, rugalmasság;
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség;

Az állás betöltéséhez előny:

  • E-napló ismerete
  • FMV jogosultság - épületvillamossági területen
  • Közbeszerzéses pályázatok összeállításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Pozíciónak megfelelő fizetés
  • Stabil és hosszú távú munkahely
  • Felelősségteljes feladatok
  • Céges telefon, laptop

Szükséges tapasztalat:

  •  5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Fényképes önéletrajzát, fizetési igény és pozíció megjelölésével a [email protected] e-mail címre várjuk.

Állásállás