2022.07.03, Vasárnap
Mélyépítési Projektvezető - B Build & Trade Kft.

2022.05.24. 14:52

Generálkivitelezőként hosszú távon elhivatottan képviseljük a modern- és magas színvonalú projektek kivitelezését, továbbá fontosnak tartjuk projektekhez kapcsolódó környezeti értékek megtartását. Szervezetünk 10 éves működése során számos közintézmény, rendezvénytér és lakó ingatlan kivitelezésében vettünk részt.

Mélyépítési Projektvezető munkatársunkat keressük Budapest 17. kerületi telephelyünkre, rugalmas munkavégzési hellyel.

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Mélyépítési munkák teljes körű projektvezetése, különös tekintettel a helyszíni koordinálásra, művezetők és alkalmazottak munkájának irányítására,

  • Az egyes projektek teljes időtartama alatt folyamatos kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal,
  • Felsővezetés folyamatos tájékoztatás, státusz jelentés készítés,
  • A projekt költségvetésének naprakész követése és az ezzel kapcsolatos pénzügyi jelentések összeállítása,
  • Ütemterv szerinti határidők betartása és betartatása,
  • Munkafolyamatok helyszíni szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása,
  • Munkavédelmi és munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken,
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása,
  • Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése,
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítés igazolások alátámasztása,
  • A megvalósult munkák hatósági átadásának koordinálása, közreműködés az ehhez szükséges dokumentációk elkészítésében.

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (építész vagy építőmérnök BSC/MSC)
  • FMV jogosultság előny,
  • E-napló ismerete,
  • "B" kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány,
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés, határozott fellépés,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Pozíciónak megfelelő fizetés
  • Stabil munkahely
  • Szakmai kihívások
  • Céges autó, laptop és mobiltelefon
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

  • Egyetem

Fényképes önéletrajzát, fizetési igény és pozíció megjelölésével a [email protected] e-mail címre várjuk.

Állásállás