2022.06.28, Kedd
Árszakértő/Árelemző - NIF Zrt.

2022.06.21. 13:02

A NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zártkörűen működő Részvénytársaság Útfejlesztési Igazgatósága munkatársat keres ÁRSZAKÉRTŐ / ÁRELEMZŐ munkakörbe, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Feladatok:

  • az Útfejlesztési Igazgatóság hatáskörébe rendelt projektek árbecslési feladatainak ellátása a projektek teljes életciklusa alatt;
  • becsült ár meghatározása a projektek közbeszerzési eljárásaihoz, azok műszaki, szakmai tartalma, általános és egyedi jellemzői alapján;
  • Változtatási Kérelmek, pótmunkák árszakértési feladatainak ellátása;
  • az árképzéshez használatos tételek, tételtartalmak és egységárak folyamatos karbantartása, aktualizálása;
  • árelemzések, árvetések készítése, valamint szerződött partnerektől kapott árbecslések felülvizsgálata.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Microsoft Office, Outlook, Internet),
  • minimum 2 év árképzés, árelemzés területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • építőipari irányultság, közlekedési infrastruktúra fejlesztés terén szerzett tapasztalat, ezen belül is műszaki előkészítői tapasztalat előny,
  • rugalmasság, terhelhetőség, jó alkalmazkodó képesség,
  • jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • gyakorlatias feladatértelmezés,
  • pontos, precíz, igényes munkavégzés,
  • megbízhatóság, lojalitás,
  • stressztűrő képesség.

Mit kínálunk mindezért cserébe?

  • kihívásokkal teli feladatkört
  • fejlődési lehetőséget
  • versenyképes bért
  • kiemelkedő béren kívüli juttatási rendszert
  • jó megközelíthetőséget

Jelentkezés módja: a megjelenéstől számított négy héten belül a [email protected] e-mail címen a munkakör és bérigény megjelölésével. Pályázata elküldésével kifejezetten hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a kiválasztási folyamat lezártáig kezeljük

Állásállás