2024.05.09, Csütörtök
HVAC mérnök - CATL

2023.09.11. 14:09

A CATL 2022. augusztus 12-én jelentette be, hogy Kelet-Magyarországon, Debrecenben építi meg második európai akkumulátorgyárát. A debreceni Déli Ipari Parkban három fázisban, összesen 221 hektáron megvalósuló beruházás lehetővé teszi, hogy a vállalat jobban kiszolgálja az európai piaci igényeket, fejlessze nemzetközi termelési hálózatát, valamint elősegítse az e-mobilitás terjedését és energiaátmenet megvalósulását Európában. Az építkezés támogatására hirdetünk új pozíciót HVAC mérnök munkakörben.

Feladatok:

  • Koordinálja az épülő gyár fűtés-hűtés rendszereinek, illetve szellőztető- és sprinkler rendszerének a tervezési és kivitelezési munkáit.
  • Ellenőrzi a HVAC tervezés szakmaiságát és megvalósíthatóságát a költségek figyelembevétele mellett.
  • Áttekinti a tervezőiroda által elkészített HVAC kiviteli rajzok szakszerűségét, hogy csökkentse a tervezési hibákból adódó utólagos korrekciókat.
  • A kivitelezés során a HVAC problémákra megoldásokat javasol.
  • Összefogja a szakterületén jelentkező változásokat, elemzi az okokat, és fejlesztési javaslatokkal él.
  • Részt vesz az elkészült HVAC projektek üzembe helyezésében, átvételében, értékelésében.
  • A gyár átadása után részt vesz az Épület-karbantartás üzemeltetési feladataiban.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma.
  • Zöld vagy barna mezős ipari beruházásban szerzett releváns munkatapasztalat.
  • Magabiztos szakmai angol nyelvtudás.

Ha az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen, vagy kérjen további információt a toborzá[email protected] e-mail címen.