2024.04.20, Szombat
Minőségirányítási vezető - Grabarics Építőipari Kft.

2020.10.13. 14:38

A Grabarics Cégcsoport (Grabarics Vasbeton) azonnali kezdéssel minőségirányítási vezető kollégát keres teljes munkaidőben. Munkavállalóinknak határozatlan idejű szerződést kínálunk átlag feletti javadalmazással. Vállalatunk több, mint 25 éves múltjával stabil és biztos munkahelyet biztosít kollégáinak.

FELADATOK:

  • Termék- és gyártási folyamat ellenőrzések tervezése és kontrollja;
  • Minőségellenőrök munkájának felügyelete és koordinálása;
  • Minőségirányítási rendszer működtetése, folyamatos fejlesztése, rendszer felügyeletének irányítása;
  • Minőségbiztosítási dokumentumok készítése;
  • Termékauditokra való felkészülés, részvétel.

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (anyag-, építő- vagy gépészmérnök);
  • Minőségirányítási szabályok ismerete;
  • Méréstechnikai ismeretek, mérőeszközök magabiztos használata;
  • Hibaelemző és problémamegoldó képesség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • Megbízható munkavégzés, elkötelezettség;
  • Határozott fellépés, önállóság, kiváló szervezőkészség, vezetői készség;
  • Terhelhetőség, rugalmas, agilis személyiség;
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány.

MUNKAVÁLLALÓI ELÉGEDETTSÉG FELMÉRÉSÜNK ALAPJÁN EZÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI:

  • Együttműködés és jó hangulat jellemzi a csapaton belüli munkát;
  • Igényes munkahelyi környezetet és eszközöket biztosítunk;
  • Mindenkit a munkakörének megfelelő feladatokkal látunk el;
  • Vezetőinkre jellemző a megközelíthetőség és a „nyitott ajtók politikája”.

A munkavégzés helyszíne: Heves

Jelentkezni az [email protected] e-mail címen lehet.

ÁllásGrabarics Kft.állás