A 2,5 milliárdos beruházás mellett egy oktatóközpont is létrejött a megyében az agrárszakma népszerűsítésére.
Megkezdődhet a Klinikák metrómegálló fölé tornyosuló 60 éves épület felújítása: a munkahelyek kiváltására új épületet emelnek.
Június végén indulnak a munkálatok az autóipari beszállító új fejlesztésén.