Többek közt a várható állami beruházásokról, a vállalati finanszírozási lehetőségek és a regionális piacra lépésről is szó lesz az INFOTÉR CONTECH 2025 Konferencián.
Idén először két teljes napig tart az INFOTÉR CONTECH 2025 Konferencia: a balatonfüredi rendezvény idén is a Magyar Építők médiatámogatásával valósul meg október 16-án és 17-én. A találkozó helyszínéül az Anna Grand Hotel szolgál.
A konferencia kimondott célja a teljes építőipari szakma számára egy átfogó stratégiai rendezvényként szolgálni: a magasépítés és a mélyépítés legfőbb trendjeit kiegészítve az építészet, az alapanyaggyártás, a fenntarthatóság, a vízgazdálkodás, a BIM, a szakképzés és az AI kapcsolódó témáival. „A konferencia minden témájában célkitűzésünk, hogy kézzelfogható válaszokat adjunk, és mindenki úgy térjen haza, hogy tudja, melyek számára a következő lépések céljai elérésében” – olvasható a szervezők beharangozójában.
Hangsúlyozzák, minden építőipari vállalat számára szakmailag és üzletileg is kiemelt jelentőségű rendezvény következik, amelyen a közigazgatás szakterületi vezetői, az élen járó építőipari vállalatok és a közeljövő legnagyobb megrendelői egyaránt jelen lesznek.
A rendezvény különböző előadótereiben páratlan mennyiségű esemény követhető, amelyen összesen közel 100 (!) szakember ad elő, illetve cserél eszmét a két nap során.
Az esemény honlapján legérdekesebb várható témákra is kitérnek, eszerint többek közt az alábbi témák is napirenden lesznek:
Az újdonság varázsa, az új technológia iránti érdeklődés és az új ismeretek megszerzésének lehetősége csábította Angyal Miklóst a Paks II. projektbe. Az energetikát, nukleáris ipart viszont a Paksi Atomerőműben dolgozó édesapja példája és atyai ráhatása nyomán választotta. Nyáron a műszaki területet humánra váltotta, s immár a HR Képzési és Vezetés Támogatási Osztály szenior szakértőjeként dolgozik.
Mintegy 34 milliárd forint értékű építőipari beruházás indul el Erdélyben.