A felhajtót azután használhatják az autósok, hogy a forgalomba helyezési engedélyek megérkeztek az MKIF Zrt.-hez.
Folyamatosan nyomon követtük a Biatorbágynál átépülő M1-es csomópontjának átalakítását, ahol elsőként készült el a bővített autópálya végleges pályaszerkezete. az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. közösségi oldalán tett friss bejegyzésből pedig megtudhattuk: mától (június 1.) új forgalmi rend lép életbe, ugyanis befejeződnek az útépítési munkálatok a biatorbágyi felhajtón.
Várhatóan hétfőn délután vehetik használatba a közlekedők a felhajtót, amely megváltoztatja az eddigi közlekedési rendet. A Budapest felé közlekedők a következőképpen haladhatnak az M0 és Budapest, Budaörs irányába:
A Győr felé közlekedőket az új forgalmi rend nem érinti.
Jelenleg az anyagbeszállítást és a töltésépítést végzik az MKIF munkatársai.
A két gyorsforgalmi út különszintű csatlakozásának kialakításán dolgoznak.