2024.04.26, Péntek
Szerkezetépítő üzletágvezető - Grabarics Építőipari Kft.

2020.10.13. 14:25

A Grabarics Cégcsoport azonnali kezdéssel szerkezetépítő üzletágvezető kollégát keres teljes munkaidőben. Munkavállalóinknak határozatlan idejű szerződést kínálunk átlag feletti javadalmazással. Vállalatunk 26 éves múltjával stabil és biztos munkahelyet biztosít kollégáinak.

FELADATOK:

  • projektek előkészítése;
  • projekt irányítás az előkészítés és kivitelezés során;
  • kooperáció a megrendelővel és az alvállalkozókkal;
  • szerkezetépítési csapat munkájának koordinálása és felügyelete;
  • kivitelezési ütemterv betartása;
  • projektek megfelelő dokumentálása, E-napló vezetése;
  • előrehaladási jelentések a termelés vezetése felé;
  • munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása.

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • építőmérnök végzettség;
  • legalább 5 éves projektvezetői tapasztalat;
  • legalább 10 éves gyakorlat a szerkezetépítésben;
  • szerkezetépítési anyagok, zsaluzatok alapos ismerete;
  • önállóság, terhelhetőség, vezetői készség;
  • problémamegoldó készség, rugalmasság;
  • MS Office felhasználói szintű alkalmazása.

MUNKAVÁLLALÓI ELÉGEDETTSÉG FELMÉRÉSÜNK ALAPJÁN EZÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI:

  • együttműködés és jó hangulat jellemzi a csapaton belüli munkát;
  • igényes munkahelyi környezetet és eszközöket biztosítunk;
  • mindenkit a munkakörének megfelelő feladatokkal látunk el;
  • vezetőinkre jellemző a megközelíthetőség és a „nyitott ajtók politikája”.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az [email protected] e-mail címen lehet.

ÁllásGrabarics Kft.állás