2024.05.03, Péntek
Nehézgépkezelő álláslehetőség – SWIETELSKY Vasúttechnika Kft.

2023.07.20. 12:05

Nehézgépkezelő munkakörbe munkatársat keres a SWIETELSKY Vasúttechnika Kft., keretes munkaidő beosztással, három havi próbaidő kikötésével.

Főbb feladatok:

Vasúti pályaépítő gépek rendeltetésszerű működésének és karbantartásának megismerése, elsajátítása, azok kezelési és karbantartási utasítása szerint.

Vasúti pályaépítő munkagépekkel történő önálló munkavégzés.

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség

Gépek kezeléséhez szükséges képesítések megszerzése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

műszaki végzettség

nehézgépkezelői képesítés

idegen nyelv ismerete

Munkavégzés helye:

Magyarország egész területe és Európa országai

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal és a bérezési igény megjelölésével a [email protected] e-mail címen. Kizárólag az előbbiekben meghatározott módon leadott jelentkezések kerülnek feldolgozásra.