2024.09.08, Vasárnap
Recepciós-irodai asszisztens - HD SSC HUNGARY Kft.

2024.07.17. 10:51

Az HD SSC HUNGARY Kft. recepciós-irodai asszisztens pozícióra keres új munkatársat.

Feladatok

  • ügyfelek, üzleti partnerek fogadása
  • felső vezetés munkájának operatív támogatása
  • az iroda általános működéséhez kötődő adminisztratív feladatok ellátása: iratok iktatása, szkennelése és postázása, a beérkező dokumentumok, csomagok és telefonok kezelése, nyilvántartások vezetése
  • tárgyalók beosztásának kezelése, megbeszélések, időpontok összehangolása
  • határidők figyelemmel kísérése, szükség esetén intézkedés kezdeményezése
  • pénzügy és könyvelés támogatása, a számlák nyomon követésével és rögzítésével
  • megbeszélések, értekezletek szervezése, egyeztetése, ütemezése, lebonyolítása, jegyzőkönyv vezetése
  • házi pénztár kezelése
  • irodai rend fenntartása (tárgyaló, konyha, egyéb helyiségek), az iroda zavartalan működéséhez szükséges eszközök, tárgyak rendelése

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • hasonló munkakörben eltöltött legalább 3 év releváns tapasztalat
  • Microsoft Word, Excel, PowerPoint magabiztos használata
  • nyitottság új szoftverek és rendszerek megtanulására (pl. Therefore)
  • jó kommunikációs készség
  • kiváló időgazdálkodási és problémamegoldó készség
  • pontosság, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • felsőfokú iskolai végzettség (főiskolai/egyetemi diploma)
  • angol társalgási szintű nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • kiváló fogalmazási, értelmezési és kommunikációs készség

Munkahelyi extrák

  •  Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

  • versenyképes bér és juttatási csomag (laptop, telefon, bruttó 600.000 Ft éves Cafetéria juttatás, családtámogatási rendszer, magán egészségbiztosítás)
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • modern, belvárosi munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

A Profession oldalán, a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja magyar nyelvű fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzát.

Állásállás